08 Spa. 21

VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centre vyko civilinės saugos funkcinės pratybos

     2021 m. rugsėjo 30 d. VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centre vyko civilinės saugos funkcinės pratybos „Evakuacija. Gaisras VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centre“.

     Pratybų metu buvo uždūmintos VšĮ PSPC šešto ir pirmo aukštų koridoriaus patalpos. Įsijungus priešgaisrinei signalizacijai, darbuotojai ir pacientai iš pastato sėkmingai evakavosi per evakuacijos išėjimus bei susirinko įstaigos kieme pagal ekstremaliųjų situacijų valdymo planą numatytoje vietoje.

       Netrukus atvyko Visagino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojų ekipažas. Atvykęs ekipažas uždūmintose patalpose aptiko žmogų, kuris buvo evakuotas iš šešto aukšto keltuvu.

      Ugniagesiai darbuotojams papasakojo ir pademonstravo kaip naudotis gesintuvu, paaiškino į ką atkreipti dėmesį susidarius tokiam ekstremaliam įvykiu bei išaiškino  gaisro prevencijos aspektus.

    Dėkojame  Visagino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovui, vyriausiems specialistams, inspektoriams bei gelbėtojų komandos ekipažui už pagalbą organizuojant ir vykdant civilinės saugos funkcines pratybas.