14 Bal. 20

VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centre nuo 2020-04-15 pradeda veikti karščiavimo klinika

       VšĮ Vsagino pirminės sveikatos priežiūros centre (Taikos pr. 15) duris atveria karščiavimo klinika, kurioje viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams (tik Visagino savivaldybės ir Ignalinos gyventojams) bus atliekami išsamesni tyrimai, įtariant koronavirusinę infekciją (COVID-19). Į šią kliniką pacientą gali registruoti TIK ŠEIMOS GYDYTOJAS skambindamas tel. 8 677 10490 karščiavimo klinikos koordinatoriui ir būtinai turi būti išrašęs SIUNTIMĄ (užpildytą elektroniniu būdu), nurodant paciento gyvenamosios vietos adresą ir telefoną.

Į karščiavimo kliniką pacientai gali būti nukreipiami:

  • 18 – 60 metų amžiaus, kurių temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną bus 37,8⁰ C ir daugiau (iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo);
  • jaučiantys viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus (gerklės skausmas, šaltkrėtis, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Visi atvykstantieji į Karščiavimo kliniką privalo griežtai laikytis nurodytos tvarkos bei vykdyti visus nurodymus:

  • atvykti į Karščiavimo kliniką galima TIK SU SAVO TRANSPORTU. Jeigu pacientas neturi galimybės atvykti su savo transportu, tada registruojant gydantis šeimos gydytojas turi nurodyti, kad pacientas atvykti neturi transporto priemonės ir jį atveš. Atvežimo galimybės derinamos su savivaldybe.
  • atvažiavus į specialiai paruoštą aikštelę, sustoti joje ir nelipti iš automobilio, neatidarinėti langų, padėti matomoje vietoje A4 formato lapą su savo telefono numeriu, pagal kurį bus identifikuojami, taip pat turėti paruoštus asmens dokumentus.
  • kada galima išlipti ir eiti tiesiai į pastatą Jums pasakys prie automobilio priėjęs su specialiomis apsaugos priemonėmis mūsų medikas ir palydės Jus toliau.

Ši VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro pastato dalis , kur įsikūrusi Karščiavimo klinika, turi atskirą įėjimą, patalpos tinkamai izoliuotos nuo viso pastato, čia pat yra rentgeno kabinetas su visa reikiama įranga plaučių rentgenoskopijai, kelios atskiros medikams skirtos erdvės. Greta – parkavimo aikštelė sklandžiam pacientų atvykimui.

Mes pasiruošę padėti!