30 Rgs. 20

VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centre moksleivių ir M.Jonučio piešiniai padės mažiesiems sveikti

  VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centre moksleivių ir M.Jonučio piešiniai padės mažiesiems sveikti.

   Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vaikų skyrių, t.y. 7 aukšto koridorių papuoš vaikų piešiniai, kuriuos ant specialių medinių paveikslų perkels žinomas dailininkas Marius Jonutis. SBA bendrovės „Visagino linija“ inicijuotam bendruomenės projektui „Sveikstu su pasakų draugais“ bus sukurta 30 piešinių iš daugiau nei 100, kuriuos nupiešė 4 miesto mokyklų pirmokai.

   SBA bendrovės „Visagino linija“ bendruomenė, mažiesiems Visagino bendruomenės nariams nori suteikti daugiau teigiamų emocijų ten, kur jų labiausiai trūksta. Vizitas pas gydytoją net ir paprasčiausiai apžiūrai vaikams kelia stresą ir baimę. Kol kas šis VšĮ Visagino PSPC laukiamasis niekuo nesiskiria nuo bet kurio kito įstaigos koridoriaus, tačiau planuojama, kad jau spalį jį papuoš spalvingi Visagino pirmokų ir SBA bendrovės „Visagino linija darbuotojų vaikų piešiniai.

   Tuomet, laukdami susitikimo su gydytoju mažieji galės smalsiai apžiūrinėti darbus ir negalvoti apie laukiančias ne itin malonias procedūras.

   Prie šio projekto entuziastingai prisidėjo Visagino „Verdenės“ gimnazijos, „Draugystės“ ir „Gerosios vilties“ progimnazijų bei „Žiburio“ pagrindinės mokyklos pirmokai. Taip pat „Visagino linijos“ darbuotojų vaikai. Moksleiviai iš viso nupiešė daugiau nei 100 piešinių, kurie jau nusiųsti dailininkui Mariui Jonučiui. Iš jų menininkas sukurs 30 paveikslų, kurie papuoš VšĮ Visagino PSPC 7 aukšto koridorių. Menininkas ant medžio plokštės sukurs paveikslų eskizus, o spalvinimui jie vėl grįš į mokyklas pas pirmokus ir „Visagino linijos“ darbuotojų vaikus. Baigus darbus, VšĮ Visagino PSPC vaikų kartu su M. Jonučiu kurtus paveikslus sukabins „Visagino linijos“ darbuotojai.

   Tai ne pirma SBA bendrovės „Visagino linija“ bendruomeninė akcija VšĮ Visagino PSPC. Per karantiną medikams perdavė kelis šimtus daugkartinių kaukių.

   VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centras sako nuoširdų „AČIŪ“ SBA bendrovei „Visagino linija“ puoselėjant įstaigos įvaizdį ir rūpestį. Dėkojame, kad esate kartu su mumis.