10 Sau. 22

Priminimas pacientams dėl VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų prieinamumo

     Informuojame, kad VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centras jau seniai sudarė sutartį dėl IPR IS naudojimosi, todėl  IPR sistema leidžia pacientams nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją.

     Sistema pati primena pacientui apie artėjantį apsilankymą pas gydytoją, tad jei pacientai laiku atvyksta pas gydytoją jiems paskirtu metu, gydymo įstaigos gali aptarnauti daugiau pacientų, o pacientai išvengia laukimo eilių.

     Primename, kad pacientai taip pat gali jiems įprastu būdu užsiregistruoti atvykę į VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centrą arba telefonu 8-386-70025 nuo 12.00- 16.00 val. taip kaip daroma šiuo metu.

       Raginame nepamiršti, kad VšĮ Visagino pirminės sveikatos priežiūros centre galima nuotolinė paslauga, kurios paskirtis konsultuoti pacientą, paskirti ar tęsti tyrimų, vaistinių preparatų ar medicinos pagalbos priemonių skyrimą ir suteikti kitas paslaugas, pacientui neatvykstant į sveikatos priežiūros įstaigą.