16 Spa. 19

Kviečiame pasiskiepyti 2019-2020 metų gripo sezonui skirta vakcina

2019 -2020 M. GRIPO SEZONUI SKIRTA NEMOKAMA VAKCINA JAU VISAGINO PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRE

Gripo sezonui skirta vakcina ,,Vaxigrip Tetra“, įsigyta už valstybės lėšas, pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas, skirta rizikos grupėms priklausantiems asmenims skiepyti:

  • 65 metų ir vyresniems asmenims;
  • nėščiosioms;
  • asmenims, gyvenantiems socialinės globos ir slaugos įstaigose;
  • suaugusiems ir vaikams, sergantiems lėtinėmis ligomis (širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų, metabolinėmis ligomis, bronchine astma, cukriniu diabetu), imunodeficitinėmis būklėmis, piktybiniais navikais;
  • sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams

            Pastaba.Atvykti su šeimos gydytojo nukreipimu.

KODĖL REIKIA SKIEPYTIS NUO GRIPO?

Skiepai yra pati efektyviausia priemonė, apsauganti nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų: pneumonijos, bronchito, ausų uždegimo, sinusito, lėtinių ligų paūmėjimo ir kitų. Pasaulio sveikatos organizacija skiepus laiko pagrindine ir labai efektyvia specifine gripo profilaktine priemone.

ASMENYS, NEPRIKLAUSANTYS IŠVARDINTOMS RIZIKOS GRUPĖMS, GALI PASISKIEPYTI MOKAMA GRIPO VAKCINA

Skiepijimas sezoninio gripo vakcina atliekamas VšĮ Visagino PSPC 706 kabinete  darbo dienomis. Atvykti su šeimos gydytojo nukreipimu arba kreiptis į įstaigos registratūrą. Platesnė informacija teikiama telefonu Nr. (8 386) 70010, (8 686) 71283.

KADA SKIEPYTIS NUO GRIPO?

Rekomenduojama sezonine gripo vakcina pasiskiepyti rudens-žiemos mėnesiais. Gripo sezono pradžios negalima nuspėti, tačiau tradiciškai gripo sezono pradžia laikoma spalio mėnesio pradžia, o pabaiga-kovo ar balandžio mėnesiais. Kviečiame gyventojus skiepytis prieš prasidedant gripo sezonui.